Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje stana

Blaguša


Trebam ponudu za građevinske radove adaptacija kuće. Razbijanje stare glazure, postavljanje hidroizolacije, termoizolacije i estriha 90 m2. Oblaganje vanjskih zidova u knauf s termoizolacijom 110 m2, oblaganje stropa u knauf s termoizolacijom 90 m2, izrada pregradnog zida od knaufa 13 m2. Zamjena starih instalacije vode, grijanja i struje. Postavljanje keramičkih pločica 70 m2. Adaptacija cca 2 kvadrata, uključuje skidanje žbuke i pločica, odvoz na deponij, popravak cijevi, knaufa i ostali završni radovi. Trebam adaptaciju zatvorenog balkona i prenamjenu u sobu. U jako je lošem stanju, od izolacije nadalje, cca 5 kvadrata ali svakako za procjenu treba doći i vidjeti što i kako. Molim samo ozbiljne izvođače radova da se jave. Naime, razmišljamo o kupnji velikog stana (90 m2 ili više) te kompletnoj adaptaciji uz podjelu na dva manja, jedan za život, a drugi za najam.
Imate li možda iskustva s adaptacijama na zgradama u tom dijelu grada? Tek smo u fazi promišljanja i kalkuliranja, ali kao laicima nam je teško išta procijeniti bez stručnog mišljenja.
Ima li ikakve šanse da se adaptacija (dakle instalacije, podovi, zidovi, prozori i sve ostalo što je potrebno) odradi do nekih 50.000 eura za stotinjak kvadrata ili je bolje da odustanemo jer će se cijena popeti na puno više? Premazivanje dijela regala u drugu boju, isto tako kuhinjski stol, farbanje stana i postavljanje dekorativnog kamena. Trebamo sanaciju donjeg dijela unutrašnjosti vikendice koje bila u poplavi od visine 0,5 m, kvadraturu popravka možete vidjeti na slikama. Molimo ponude isključivo na email. Potrebno je montirati zračni kanal za kuhinjsku napu kao i masku preko zračnog kanala. Kuhinjska napa je već postavljena na zid.