Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje stana

Goranec


Posjedujemo kuću koja je napola izgrađena i potrebno ju je dovršiti. Trenutno je stanje roh bau te je potrebno uvesti struju, vodu, podno grijanje, keramiku, sanitarije, laminat. Potrebno je i izvana napraviti manje radove bagerom. Kada se možemo čuti za detaljne informacije? Mali stan, vodoinstalaterski radovi završeni. Trebam zidara, keramičara i po mogućnosti krovopokrivača radi predračuna. Stan je 37 m2, na drugom katu starije zgrade. Iznad stana je krov. Trebam ponudu za adaptaciju dvosobnog stana (cca 54 kvadrata) koja uključuje kompletnu renovaciju kupaone, rušenje zida iz kupaone u spremišni prostor, uklanjanje kade, priprema vodoinstalacija za ugradnju tuša, umivaonika, keramičarske radove u kupaoni i kuhinji, ugradnju tuš kanalice, umivaonika, namještaja u kupaoni, pripremu vodoinstalacija za ugradnju nove kuhinje, postavljanje laminata u 3 prostorije (2 sobe i kuhinji) i hodniku, sužavanje štokova za vrata od dvije sobe te postavljanje novih vrata, farbanje zidova. Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju. Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova. Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove. Tražim majstora za obradu špaleta na prozorima i vratima. Trebam ponudu za lijepljenje pločica u dvije kupaonice jedna je 3,5 m2 a druga 4 m2 i zamjena pločica u kuhinji 8 m2 podnih i 3 m2 zidnih te skidanje i zamjena kade, 2 školjke i ugradnja walk in tuš kabine. Trebam manju adaptaciju, postavljanje knaufa na 2 zida i uređenje zida i farbanje, brušenje i farbanje parketa.