Adaptacije i radovi u interijeru

Renoviranje stana

Mađarevo


Strop na plafonu je dobio “trbuh” i trebalo bi popraviti da ne otpadne, tražim majstora. Trebala bih prostoriju od otprilike 30 kvadrata urediti, trenutno nema stropa (samo krov). Trebala bi staviti laminat, knauf, krovni prozor. Dio te prostorije bi bila mala kuhinja te bi možda trebala srušiti dio zida za vrata (ali to je upitno). Tražimo majstora za izmjenu drvenoga poda u starini. Radi se o 2 prostorije, zajedno oko 19 m2. Jedna prostorija je bila godinama vlažna, tako da je dio uz prozor oko 6 m2 djelimično propao, kad stanem, imam osjecaj da ću svaki trenutak pasti u konobu ispod kuhinje. Ne znam da li je greda koja drži propala. Druga prostorija je suha.
Budući da imamo plan za 2 - 3 godine kompletno renovirati, tražimo mogućnost promjene poda koji je za to vrime siguran i nije skup jer će se to sve obnavljati. Znači privremeno riješenje. Razmišljamo da u prostoriju koja je vlažna stavimo možda drvo koje se koristi za terase ako bi opet voda probila iako je sada izolirano.
Vidila sam ima u Bauhausu jeftinih alternativa. Radilo bi se oko 5. miseca. Trebam ponudu za kulir. Radi se o unutrašnjem zidu na koji je već nanesena pitura. Površina zida je točno 8 m2. Milim ponudu s vašim kulirom i bez njega. Trebam ponudu za sanaciju stropa, treba pokrpati otpalu žbuku sa stropa kupaone, cca 1 - 1.5 m2. Trebam ponudu za postavljanje knaufa, postavljanje grede, estrih i postavljanje pločica. Trebam montažu nape, bušenje visećeg ormara za prolaz cijevi, bušenje zida 35 cm, nastavak cijevi na balkon i trebam savjet za kupnju nape.