Gradnja, grubi radovi

Rezanje betona

Strošinci


Radovi se odnose na postavljanje nove kanalizacijske cijevi, dužine cca. 9 m, na dubinu od cca. 0,8 m. Teren je popločan (vidi sliku), a ispod tlakovaca je jedan betonski sloj, koji mora biti prošteman.
Kanalizacijska cijev se spaja na već postojeću šahtu, koja je trenutno cca. 2 m duboka i mora se zatrpaliti do visine od cca. 0,8 m.
Materijal za zatrpavanje šahte, kao i cca. 2 kubna metra sitnog pijeska za oblaganje cijevi, nalaze se u dvorištu.
Cca. 9 m cijevi promjera 160 mm, na koju se na dva mjesta priključuju cijevi od oluka, koje su promjera 110 mm.
Troškovi materijala na osnovu priloženog računa. Molim ponudu. Trebam ponudu za bušenje betona iz ostave na tavanski prostor radi montaže stepenica. Dimenzije 4 m2. Trebam ponudu za rezanje betona. Dimenzije širina140 x 240 visina, debljina 20 cm. Trebam ponudu za rezanje betona, izrezivanje otvora za vrata. Trebam ponudu za dijamantno rezanje volta na kući. Zanima me okvirna cijena usluge bušenja vanjskog zida kuće, veličine cca 2 m x 2 m. Trebam majstora za kuhinjsku napu. Napa je spojena na zid ali nije spojena da izbacuje zrak van. Trebam majstora za bušenje zida i spajanje izlaza nape.