Gradnja, grubi radovi

Rohbau izgradnja kuće

Jadrija


Kompletna demontaža starog krova (grede, kupe, manji dio salonitne ploče) na krovu dimenzija 13 x 11 m na 5 voda i ugradnja novog krova. Moguća ugradnja od kupa ili krovnih panela. Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju. Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova. Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove. Trebam ponudu za limarske radove nadstrešnice veličine 30 m2, s olucima. Trebam ponudu za građevinske radove zidanja siporeksom, kuća za odmor dimenzije 7,5 x 8.05, visine 4.1 m. Trebam ponudu za građevinske radove asfaltiranja dvorišta. Priprema i asfaltiranje cca 160 kvadrata. Potrebna nam je zemlja za nasipavanje dvorišta, minimalno 2 kamiona, a poželjno i više. Idealno da bude rahlija zemlja ili pješčana.
Molimo odmah i ponudu raspoređivanje zemlje po travnjaku i poravnavanje / valjanje. Riječ je o već travnatom području na kojem mjestu je izvađeno preko 30 voćki pa su na istom sad veće grabe koje je potrebno nasipati i poravnati. Trebam ponudu za građevinske radove gradnje obiteljske kuće prizemnice od 215 kvadratnih metara, (iskopi, betonaža temelja + zidanje do krova). Zanimaju me ponude sa materijalom i bez materijala te cijelokupni paket sa iskopima i zidarskim radovima.