Gradnja, grubi radovi

Rohbau zidanje Ytong kuće

Velika Mlaka


Trebao bih 8 m3 betona za ploču mont grede, visina je 3 m, koliko bi to koštalo? Trebam ponudu za gradnju dvije identične obiteljske kuće tlocrta 13 x 10,60 od temelja, moj iskop za temelje. Kuća bi bila prizemlje i kat s ravnim krovom (AB deka u nagibu 2%). Znači trebam ponudu za betoniranje temelja, zidanje, betoniranje deka, kuće bi se radile jedna do druge. Gradnja bi mogla početi u 10 mjesecu.
Osiguran je besplatan smještaj koliko god treba ljudi. Građevna firma je potrebno da ima oplatu, kvalitetnu mješalicu po mogučnosti i veću i neku dizalicu i da ima sve papire za vršenje legalne gradnje.
Molim ponude samo za ruke po m2 s mojim materijalom i ponudu koja uključuje i materijal. Mikseri s betonom dostupni u krugu 15 km. Na upit šaljem projekt arhitekture u pdfu. Koja je cijena iskopa 2 šahta; jedan za priključak pitke vode, drugi za kanal? Imate li gotove šahtove, također za oba, te koje su cijene? Te kada biste mogli izvrišiti rad? Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje pomoćnog objekta (ključ u ruke) cca 30 - 35 m2. Objekt se sastoji od kupaonice i još jedne prostorije. Zanima me ograda od lima dužine 20 m, visine 180 sa betoniranjem iste dužine. Trebam ponudu za građevinske radove, parapet, iskop, betoniranje 20 metara plus ograda. Trebam ponudu za gradnju kuće tlocrtne površine cca 70 m2, P + 2, ravni krov. Pristup parceli direktno s kolnog puta. U obzir dolaze ponude za gradnju po sistemu "ključ u ruke". Početak gradnje planiran je za listopad, financiranje kreditom, po fazama gradnje. Rok izvedbe 01.04. sljedeće godine. Tlocrti u privitku.