Gradnja, grubi radovi

Ručno žbukanje

Oklaj


Trebam ponudu za ravnanje unutarnjih zidova - priprema za keramičke pločice. Zidanje spremišta 4 * 4 m, bez krova, unutarnje žbukanje i vanjsko žbukanje. Trebam ponudu za građevinske radove unutarnjeg žbukanja zidova sobe i hodnika, soba duljine 4 m i 2 širine, hodnik 6 m duljine cca i 2 m širine cca. Trebam ponudu za popravak zida oko dimnjaka, stara žbuka se mora odbiti te ponovo ožbukat te izgletat kako bi se nakon tog mogla staviti boja na taj dio zida. Trebam ponudu za građevinske radove: gradovi na dvorištu:
U naravi se radi o obiteljskoj kući koja je nova i vlasnici žele izvršiti radove sukladno svojim potrebama. Potrebno je srušiti dva pregradna zida cca 3.00 m x 1.90 m, izraditi betonsku gredicu i ozidati je ukrasnim ciglama u 1,00 m x 18,00 m, dovršiti popoločenje cca 10 m2, na mjestima gdje se ruše zidovi postaviti stepenice, jedno do dva gazišta širine 1 m
Radovi na kući:
Na kući kod iznošenja namještaja na fasadi postoje manji nedostatci koje treba ukloniti, npr. žbukanje i navlačenje sepa na površini cca 0,10 x 0,20 m, jedan dio površine 2,00 x 4,00 m prebojati jer postoje mrlje i sl.
Suteren, radi se o apartmanu 20 m2 u kojem je potrebno obaviti montažu nove keramike i sanitarija u kupatilu sa wc-om te prekrečiti
Prizemlje kuće, radi se o apartmanu veličine cca 70 m2, sa terasom 2,58 m x 4,44 m, potrebno je na urediti plafon nanošenjem sepa i preobojati zidove terase, okrečiti stan i promijeniti rukohvat 1,40 m x 0,30 m terase.
Kat kuće:
U stanu veličine cca 70 m2 postoji zimska terasa (2,50x 4,40 m) sa unutrašnjim pločicama i ugrađenim prozorima i kliznom stijenom. Potrebno je izvršiti montažu tih prozora i klizne stijene, zatim podići vanjski zid terase za cca 0,30 m, potom na taj zid izvana i na zid terase iznutra polijepiti stiropor, armiranu mrežicu, požbukati i navući sep, na pod polijepti vanjske pločice i osigurati odvod vode na terasi. Stan je potrebno pokrečiti. U kupatilu stana zamijeniti jednu puklu pločicu. U stanu postoji stubište obloženo drvetom te ga je potrebno dovršiti učvršćivanjem i postavljanjem lajsni,radi se o stubištu cca 3,5 x 1,00 m. Stubište vodi na mansardu cca 1,20 x 3,5 metara na kojem je potrebno dovršiti postavljeni laminat i na balkon cca 1,2 x 3,5 m koji je omeđen zidom visine cca 2,00 m te radi pogleda je potrebno ili zid smanjiti ili povisiti nivo balkona postavljanjem konstrukcije za cca 0,25 - 0,30 cm. Trebam ponudu za postavu hidroizolacije oko prozora u sobi. Na jednom mjestu je otpala žbuka pa kada pada kiša, voda se slijeva niz gurtnu i navijač gurtni na klupicu pvc prozora u sobi. Žbukanje zidova u jednoj prostoriji stare kuće te ugradnja OSB ploče na plafon.