Gradnja, grubi radovi

Ručno žbukanje

Šikići


Trebam ponudu za sljedeće radove, radi se o spavaćoj sobi 4 x 4. Skidanje stare žbuke, nanošenje nove žbuke, gletanje i krečenje. Zidanje spremišta 4 * 4 m, bez krova, unutarnje žbukanje i vanjsko žbukanje. Trebam ponudu za žbukanje garaža, 50 - 100 m2, čim prije. Trebam ponudu za građevinske radove: gradovi na dvorištu:
U naravi se radi o obiteljskoj kući koja je nova i vlasnici žele izvršiti radove sukladno svojim potrebama. Potrebno je srušiti dva pregradna zida cca 3.00 m x 1.90 m, izraditi betonsku gredicu i ozidati je ukrasnim ciglama u 1,00 m x 18,00 m, dovršiti popoločenje cca 10 m2, na mjestima gdje se ruše zidovi postaviti stepenice, jedno do dva gazišta širine 1 m
Radovi na kući:
Na kući kod iznošenja namještaja na fasadi postoje manji nedostatci koje treba ukloniti, npr. žbukanje i navlačenje sepa na površini cca 0,10 x 0,20 m, jedan dio površine 2,00 x 4,00 m prebojati jer postoje mrlje i sl.
Suteren, radi se o apartmanu 20 m2 u kojem je potrebno obaviti montažu nove keramike i sanitarija u kupatilu sa wc-om te prekrečiti
Prizemlje kuće, radi se o apartmanu veličine cca 70 m2, sa terasom 2,58 m x 4,44 m, potrebno je na urediti plafon nanošenjem sepa i preobojati zidove terase, okrečiti stan i promijeniti rukohvat 1,40 m x 0,30 m terase.
Kat kuće:
U stanu veličine cca 70 m2 postoji zimska terasa (2,50x 4,40 m) sa unutrašnjim pločicama i ugrađenim prozorima i kliznom stijenom. Potrebno je izvršiti montažu tih prozora i klizne stijene, zatim podići vanjski zid terase za cca 0,30 m, potom na taj zid izvana i na zid terase iznutra polijepiti stiropor, armiranu mrežicu, požbukati i navući sep, na pod polijepti vanjske pločice i osigurati odvod vode na terasi. Stan je potrebno pokrečiti. U kupatilu stana zamijeniti jednu puklu pločicu. U stanu postoji stubište obloženo drvetom te ga je potrebno dovršiti učvršćivanjem i postavljanjem lajsni,radi se o stubištu cca 3,5 x 1,00 m. Stubište vodi na mansardu cca 1,20 x 3,5 metara na kojem je potrebno dovršiti postavljeni laminat i na balkon cca 1,2 x 3,5 m koji je omeđen zidom visine cca 2,00 m te radi pogleda je potrebno ili zid smanjiti ili povisiti nivo balkona postavljanjem konstrukcije za cca 0,25 - 0,30 cm. Jedna soba u stanu cca 10 - 12 kvadrata - jedan manji zid je srušen, treba ga zazidat, a sobu treba požbukat, pregletat i pripremit za bojanje. Dodatna stvar je ta da je poljepljen stiropor po zidu koji i ja mogu skinuti. Trebao bih osobu da dođe, pogleda i da da procijenu. Trebam ponudu za oblaganje betonskog zida ograde stirodurom 20 mm, završni sloj teraplast. Postava kamenih kapa na stupove, i horizontale. Trebam ponudu za građevinske radove izrade fasade (2 cm stiropor + akrilat) ukupne površine 30 m2, s obje strane novoizgrađenog (betonski blok) ogradnog zida dužine 25 m i visine 85 cm (visina fasade će biti 60 cm, a 25 cm sokla na dnu će se naknadno obložiti kamenim pločama), te na 12 stupića na tom zidu, dimenzija 20 x 20 x 50 cm. Na vrh zida i stupića će ići kamene poklopnice / klupice). Skela nije potrebna. Mogućnost besplatnog smještaja na gradilištu za radnike. Dovoz materijala mogu organizirati ja ili izvođač (molim ponudu samo za ruke, bez materijala). Struja, voda i miješalica na terenu. Početak radova u roku mjesec dana. Plaćanje u gotovini, novac osiguran. Nakon završetka ovih radova postoji mogućnost nastavka izrade još oko 70 m2 takve fasade (na ljetnoj kuhinji, roštilju i dijelu ogradnog zida).