Hortikultura i uređenje okućnice

Rušenje stabala

Poljana Donja


Trebam ponudu za rušenje stabla, jedna mlada vrba koja je blizu strujnog voda u visini i jedan dio druge vrbe blizu ograde. Moguć pristup strojevima. Molim ponudu za dvije opcije:
Opcija 1.
- Postepeno rušenje stabla visine cca 9 - 10 metara, ispred kuće na javnoj površini, cca 1 m od ceste i 2.5 m od kuće. Grane dosežu do krova kuće s jedne strane i preko polovice ceste s druge strane. Ukloniti panj do razine trave, tj. da se može pokositi i zasaditi novo stablo.
- Orezivanje i skraćivanje 2 čempresa visine cca 5 i 6 m, uz ogradu su s dvorišne strane, pored kolnog prilaza.
- Orezivanje grana drveta iz susjednog dvorišta koje prelaze na našu stranu dvorišta. Ako je moguće, molim da cijena rušenja bude umanjena za otkup stabla.
Opcija 2.
- Umjesto rušenja orezivanje grana drveta radi smanjenja krošnje. Drvo je opisano u opciji 1. - Orezivanje i skraćivanje 2 čempresa visine cca 5 i 6 m, uz ogradu su s dvorišne strane, pored kolnog prilaza.
- Orezivanje grana drveta iz susjednog dvorišta koje prelaze na našu stranu dvorišta.
Usluga treba uključivati odvoz drveta / granja i čišćenje. U prilogu su slike drveta te čempresa. Rušenje, rezanje i odvoz bora, trebam ponudu za uslugu. Trebam ponudu za rezanje stabla smreke. Nalazi se u dvorištu između dvije kuće, visine 20 - 25 m. Treba ga samo posjeći a čišćenje i rezanje na manje komade, odvoz radim sam. Trebam ponudu za rušenje stabla breze, gornji dio sasušen. Trebam ponudu za rušenje stabla 5 čempresa, visina svakog oko 10 - 15. Trebam ponudu za rušenje 3 bora, cca 12 m, potrebna korpa i odvoz.