
Rušenje stabala
Stari Mikanovci
Trebam ponudu za rušenje visokog bora. Bor je uz kuću u uskoj ulici, potreban je i odvoz. Trebam ponudu za rušenje dva velika bora u dvorištu obiteljske kuće, ugrožavaju ogradne zidove, pristup je moguć vozilom, visina borova oko 5 - 6 m. Molim ponudu rušenja stabla oraha i divlje trešnje. Stabla su stara oko 50 godina. Nalaze se dosta blizu kuća. Visinu ne mogu odrediti, cca 10 m. Trebam uslugu rezanja drva. Trebam ponudu za uklanjanje posušene živice, cca 20 m. Trebam ponudu za rušenje stabla, deset starih šljiva. U prilogu su slike borova. Oni su zahvaćeni u malom požaru pa bi ih htio srušit. Iglica i neki velikih grana baš i nema, realno mrtvo drvo no visoko je pa se ne usudim sam.
Slika d1 i d2 su borovi, d3 malo više pokazuje trenutni teren. Mislim da je idealno da se režu na 3 dijela pa da se svaki dio sruši među ostale još žive borove koji se vide na slici d3.
Kuća je naravno tu gdje je beton, na sredini travnjaka desno je bunar. Postoji mogućnost da se ograda s lijeve strane otkopa. Ono sto bi trebao, srušit ta 3 bora i prerezat ih na manje komade.