
Sanacija curenja krova
Rab
Procurio je krov na jednom mjestu. Treba mali popravak dok skupljam sredstva za kompletnu promijenu. Tražim majstora za sanaciju krova na jednu vodu od 140 m2. Dosta je trulih dasaka i građe, visina oko 6 metara. Trebam ponudu za adaptaciju krova, dimenzija stranica 10 * 5 metara, dvije strane bez prozora. Skinuti stari crijep i drvenu građu, staviti novu građu i limeni krov opšiti. Molim informaciju o cijeni izrade? Trebam ponudu za građevinske radove po etapama za izgradnju kuće, cca 100 kvadrata na placu od 320 kvadrata. Odvojio se spoj žlijeba i cijevi na krovu. Pretpostavljam da treba variti, tražim majstora za popravak. Na vikendici je potrebna izrada te ukoliko ste u mogućnosti ponuditi sljedeće, molila bi da me kontakirate radi više informacija:
· Stolarija mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 1,4 za komplet (Uw), odnosno 1,1 za staklo (Ug)
· Strop i krov mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,2 – u naravi to je 18 cm mineralne vune
· Fasada mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,25 – u naravi to je 14 cm EPSa ili 12 cm mineralne vune
· Sunčani kolektori za pripremu tople voda moraju imati stupanj korisnog djelovanja od najmanje 70%
· Ugradnja sustava s kotlom na drvnu sječki / pelete za grijanje potrošne vode i / ili prostora mora imati stupanj korisnog djelovanja najmanje 85%
· Ugradnja novog sustava s dizalicom topline za grijanje potrošne vode i / ili prostora ili za grijanje i hlađenje A energetske klase:
zrak-voda, voda-voda i zemlja-voda uz GWP -< 2150.
Ugradnja novog sustava s fotonaponskim pretvaračima za proizvodnju električne energije u samostalnom ili mrežnom raduzmjena starog krova s izradom i postavljanjem novog Izlazak na teren i izmjera je obavezna. Nemam nacrte i potrebne mjere. Trebam ponudu za pokrijevanje kuće dimenzija 13 x 7 m. Betonska deka postoji potrebno je krov do kraja završiti, izolacija, crijep. Molimo za ponudu.