
Sanacija curenja limenog krova
Gornje Psarjevo
Tražim izvođača radova za izgradnju moderne jednostambene jedinice (P + 1), ravni krov i bazen. Neto površina kuće je cca. 165 m2. Posjedujem građevinsku dozvolu i troškovnike te izvedbene projekte. Dokumentaciju šaljem na upit. Početak radova planiran je za početak 2019. godine. Trebam ponudu za adaptaciju krova. Zamijeniti crijep na kući cca 100 m² skinuti stari crijep, letve, foliju zatim staviti novu foliju, preletvati, staviti brodski pod umjesto lamperije 16 m² pokriti staviti limariju. Molim ponudu u pisanom obliku samo za ruke, materijal je moj, dok je vaša krovna limarija. Potrebno je preko postojeće šindre prekriti limom ili novom šindrom, stambeni objekt cca 320 m2 krovišta. Popravak oluka na zgradi visine 16 m, ugao krova gdje je labuđi vrat. Voda se prelijeva preko oluka a čini se da se oluk odvojio od krova. Trebam ponudu za izgradnju kuće za odmor, veličine 225 m2 bruto na terenu površine cca 1100 m2 koji je uz ceste te je omogućen pristup za dizalice, bagere, kamione. Dobijanje građevinske dozvole je u visokoj fazi rješavanja, te se ishođenje iste očekuje ubrzo.
Kuća je koncipirana na način da ima prizemlje i kat, u prizemlju su strojarnica, mala ostava, kuhinja, blagovaona, dnevni boravak i jedna spavaća soba, dok su na katu 3 spavaće sobe. Svaka soba ima svoj WC, te se još jedan WC nalazi u prizemlju. Na teraci veličine cca 50 m2 se nalazi jacuzzi, a okućnicu kuće krasi bazen cca 30 m2 i sunčalište cca 50 m2.
U prilogu šaljem troškovnik građevinskih i završnih radova građevine i okoliša, kao i slike projekta, pročelja, temelje i ostalo te molim ponude iz izvedbu po fazama ili ključ u ruke, kako ste u mogućnosti.
Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju. Unaprijed zahvaljujem i srdačan pozdrav. Trebam ponudu za građevinske radove sanacije ravnog krova zgrade od cca 150 m2. Na krovu se nalaze devet odušnika, dvije rupe za izlijev vode sa krova i 4 dimnjaka. Trebala bi zamjena kompletnog krova sa limarijom. Molio bih da dođete na izvid radi izrade boljeg troškovnika i kalkulacija radova. Ponude se skupljaju od 28.9 do 2.10. Curi nam krov pa treba pogledati u čemu je problem i popraviti ga, trebamo majstora.