
Sanacija limenog krova
Sv. Juraj na Bregu
Trebam ponudu krovopokrivača za izradu krova. Krov je ukupne površine 198 m2.
1. Dobava i montaža Velux krovnog prozora za izlaz na krov (GVT) , dim 54 x 83 cm
2. Demontaža postojeće krovne konstrukcije i odvoz materijala na deponij
3. Izrada krovišta: drvena nosiva konstrukcija (stupovi, grede i rogovi dim. 14 x 10 cm), impregnacija sredstvom protiv truleži u 2 sloja (ekofungicid zeleni) , OSB ploče pero-utor debljine 12 mm, paropropusnavodonepropusna krovna folija Eurovent 160 gr / m2, letve, kontraletve, crijep Nexe Cezar + (crijep, sljemenjaci, rubni crijep lijevi i desni, snjegobrani samo na jednoj strani - sjevernoj).
U cijenu uključena dobava kompletnog materijala za rad i svi limarski radovi (oluci i opšavi oko dimnjaka) kao i postavljanje crijepa na dimnjake i obrada i popravak vanjskog dijela dimnjaka.
4. Dužina krova od vrha do oluka - gurle je 5,70 metara, oluk-gurla ostaje dosadašnja.
5. U prilogu dostavljamo fotografije trenutnog stanja radi izrade ponude Trebam ponudu za grube građevinske radove, gradnja kuće. Trebam ponudu za građevinske radove sanacije curenja vode u kuću.
Nakon izvedbe demit fasade na postojeću običnu, u zadnja dva mjeseca je utvrđeno da dolazi do prodora vode u kuću, uz fasadne zidove, na dva mjesta. Kuća ima dio na nižim krovom i dio sa višim (za jednu etažu) krovom.
Do prodora vode dolazi u dijelu nižeg krova, cca 60 - 70 m2 površine. Pokrov kupa kanalica na kosoj betonskoj ploči. Spoj nižeg i višeg krova sa limarskim opšavom koji nije mjenjan kad je rađena fasada je nekih max 14 m,
dvostrešno (7 + 7). Trebam grill pod krovom na mjestu (decking) veličine 4 x 6 m. mogućnost zatvaranja bočnih zidova prozirnim roletama ili markizama u lošem vremenu. Sanacija krovišta na stambenoj zgradi. Prije sedam godina krovište je sanirano ali su radovi loše izvedeni pa prokišnjava na krovnim prozorima i opšavima dimnjaka. Krov je kosa betonska deka od oko 30° nagiba. Crijep je Tondach Neptun star 7 godina. Krovište ima 6 krovnih prozora. Financije su osigurane. Potrebno je izvaditi 2 krovna prozora i otvore na krovištu sanirati, dakle zatvoriti otvore, postaviti izolaciju i crijep, ne želimo više imati krovne prozore. Molila bi ponudu za navedene radove. Trebam prekriti štagalj (sjenik) koji je prekriven s crijepom ukupne dužine 25 m, s jedne i s druge strane krovišta je 10 letvi. Dodatna količina crijepa je na raspolaganju. Mislim da i limovi na krovu se mogu upotrijebiti, jer je krovište u T izvedbi. Letve idu nove a crijep postojeći.