Instalaterski radovi

Servis bojlera

Donje Prilišće


Trebam servis bojlera marke Ariston, kaplje na sigurnosnom ventilu kada se grije voda. Imam Vaillant bojler star 10 godina u jednako toliko staroj zgradi - dakle donekle novogradnja.
Bojler se povremeno morao stiskati i dva majstora su mi rekli da se radi o zamjeni ventila koji je nekih 800 kn.
Pozvala sam za svaki slučaj i ovlašteni Vaillant servis gdje su mi rekli da se mora zamijeniti cijela elektronika što je 3,000 kuna.
Nitko u zgradi nema probleme s bojlerima koliko ja znam, a 3000kn i zamjena cijele elektronike mi zvuče zaista krajnje.
Ne znam više kome da se obratim s obzirom da su mi dolazila dva majstora, te ukoliko je riječ samo o ventilu ja bih ga svakako zamijenila. Trebam majstora za očistiti bojler od kamenca. Trebam majstora za servis bojlera marke Immergas Zeus 26. Bojleru pada pritisak tijekom rada. Trebam majstora za redoviti servis Junkers bojlera. Prilikom uključenja bojlera na struju u kupaonici čuju se čudni zvukovi. Bojler se koristi povremeno. Trebam majstora za pregled i popravak plinske peći za grijanje.