Instalaterski radovi

Servis bojlera

Nuštar


Trebam majstora za servis fasadne plinske peći Beretta Termofan 30 IV. Zamjena grijača na bojleru i zamjena crijeva, tražim majstora. Trebam servis i popravak bojlera. Kazaljka za tlak je na donjoj granici (0,5 bar), bojler ne grije vodu i radijatore. Možete li mi javiti kada imate li slobodan termin i koliko bi otprilike bila cijena? Trebam majstora za servis plinskog konvektomata. 1. Demontaža starog kombiniranog plinskog bojlera, blindiranje priključka plina i priključka tople vode.
2. Montaža novog električnog bojlera za centralno grijanje marke Vaillant 9 kW i spajanje na sustav centralnog grijanja, montaža novog termostata za regulaciju temperature
3. Montaža električnog bojlera od 30 l za prirpemu tople vode i spajanje na vodovodnu instalaciju
4. Pranje sustava centralnog grijanja i upumpavanje sredstva za zaštitu sustava centralnog grijanja od korozije
5. Električni bojler za centralno grijanje marke Vaillant snage 9 kW, termostat sa digitalnim prikazom sobne temperature, filter, električni bojler 30 l marke Tesy, i ostali predviđeni sitni potreban potrošni materijal. Trebam za bojler Valliant za toplu vodu u kupaoni, mislim da je to atmosferski, ima plamenik, koji se vidi, trebam za njega cijevi (dimnjak) od bojlera sve do zida, promjer cijevi na bojleru je 11.5 cm, trebam i montažu. Želio bih postojeći Valliant Calor matic 240 termostat zamjeniti za bežičnim.