
Skidanje šindre te postava crijepa i limarije
Lenišće
Na maloj vikendici treba postaviti žljebove na krovu. Trebam ponudu za mijenjanje opšava na terasi. Želio bih zamijeniti stari parket s odgovarajućim laminatom. Poželjno je da majstori, odnosno firma nudi svoj laminat ako je cijena povoljna. Moguće je u radove uključiti i skidanje parketa, ovisno o cijeni.
Najbolje bi bilo da netko dođe pogledati stan i da obavimo razgovor, da se dogovorimo oko detalja. Cijena rada po m² je poželjna unaprijed. Volio bih da se radovi obave unutar jednog dana i to u subotu 29.1. ako je to moguće. Očekujem ponude. Dodat ću da uskoro planiram mijenjati i balkonska vrata pa bi bilo idealno kad bi ista fitma preuzela i ove radove, uz određeni popust. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, pokrivanje 72 m2 krova na postojeću šindru: nabava i montaža:
- krovne folije i kontra letvi - letvi dim. 5 x 4 cm
- nove krovne limarije od bojanog lima debljina 0,50 mm
- pokrova od lima. Crijep ploče s filcom mat boje debljine 0,50 mm. Molim kontakt za izvođenje radova kompletne adaptacije kuće. Kuća je prizemnica 160 m2. Krov, fasada, sanacija kompletna, kupaone , itd. Trebam ponudu za izradu drvne nadstrešnice - pegole za terasu te metalne pergole za natkrivanje prostora ulaza u stambeni objekt. Postavljanje krova u jednom djelu koji nije natkriven te u jednom djelu otkrivanje starog krova i postavljanje novog.