Gradnja, grubi radovi

Skidanje šindre te postava crijepa i limarije

Novoselec


Trebam ponudu za nekoliko građevinskih radova;
Prvi dio poslova se odnosi na rušenje dijela pomoćnog objeka, te se treba nadograditi sa opekom povezan uz postojeći nesrušeni objekat sukladno Glavnom projektu. Dvostrešni krov od sendvič panela (crvena boja)
** sendvič paneli punjeni PU pjenom (ne kamena vuna)
** cigla - glinena opeka 20x25 ili 20x30, za zidove debljine 20cm (standardna građevinska cigla)
Drugi dio poslova obuhvaćao bi montažnu garažu od sendvič panela - iskop temelja i montaža panela. Jednostrešni kosi krov od sendvič panela (crvena boja).
Ponudu molim po stavkama kako je navedeno (molim ne navesti sveukupnu cijenu ponude bez stavki):
A) Rušenje:
A1) Rušenje dijela postojećeg pomočnog objekta (cijeli objekat je oko 50 m2 - za rušenje je 25 m2)
B) Temelji
B2) Iskop i betoniranje temelja i ploče 25m2 za zidani objekat
B3) Iskop i betoniranje temelja i ploče 30m2 za montažni objekat
B4) Iskop i betoniranje temelja i ploče 25m2 za terasu (na dijelu gdje se rušio dio objekta, poravnati i izbetonirati)
C) Zidanje:
C1) Nabava materijala koji se ugrađuje (cigla, mort…)
C2) Zidanje pomočnog objekta 25m2
C3) Nabava i postavljanje dvostrešnog krova od sendvič panela - krov 15 cm (crvena boja)
D) Montažni objekat - 6x5m
- zidovi debljine 10 cm (bijela / siva boja)
- krov 15 cm (crvena boja)
D1) Nabava i montaža nosivih čelicnih profila za montažni objekat
D2) Nabava i montaža sendvič panela (zidovi i krov)
D3) Nabava i montaža garažnih vrata, ulaznih (pomoćna) vrata i prozora (80x60)
Molim navesti vrijeme / datum kada bi se moglo početi sa radovima. I izričito zamoljavam ponude da budu navedene po stavkama A-D, jer mi ne vrijedi ponuda sa sveukupnim iznosom. Trebam ponudu limara za opšav dimnjaka na novom krovu. Probijanje otvora za prozor 120 * 100, ugradnja novog prozora PVC, obrada špaleta. Skidanje pločica u kuhinji sa zida, premještanje vode za pipu za sudoper. Farbanje zida u kuhinji. Imam terasu od 25 m2, na njoj su stare popucane pločice koje propuštaju vodu na donju terasu. Treba hidroizolacija i ponovo popločiti. Limarski radovi na krovištu terase, uklanjanje postojećih žljebova i ugradnja novih, dužina cca 15 m, obavijanje limom spoja krovišta sa zidom. Potrebni su građevinski radovi betoniranja prilaznog puta širine 3 m, dužine 22 m, drugi dio prema kući 3 x 1.8 m. Vađenje živice i betoniranje temelja za ogradu dužine 12 m i širine 30 cm (dubina po dogovoru) i jedan stup za ulaznu ogradu dimenzija 220 x 40 x 40 cm. U prilogu su slike sa otprilike željnom situacijom. Trebamo izgradnju garaže za dva automobila (od cigle) dimenzija cca 7 x 6 metara, limeni krov na jednu stranu, molim ponude.