Podovi i keramičarski radovi

Skidanje starih pločica i postavljanje novih

Apatovac


Postavljanje pločica u kupaonici, kuhinjskom podu i lođi. Sve je 30 - 35 m2. Početak iza 7.10. Tražim majstora za postavljanje podnih pločica 33 × 33. Početak radova što prije. Trebam ponudu za uslugu iskopa bagerom prastarih temelja štale kvadrature 34 m2. Trebam ponudu za adaptaciju terase koja se nalazi u prizemlju. Potrebno je betoniranje s hidroizolacijom i postavljanjem pločica. Pola terase je zemlja a druga polovica su betonske ploče povezane smolom. Osim toga potrebna je obnova i farbanje betonske ograde, popunjavanje dva otvora cca 7 x 100 cm i stavljanje cijevi za odvod za vodu. Obnova i farbanje zida (fasade) izvana i iznutra terase.
Također treba postavljanje novih pločica na vrhu ograde i obnovu ili zamjenu metalnog dijela. Hitno nam je potreban keramičar za završetak započete renovacije kupaonice.
1) završetak tuš kade
2) postavljanje pločica na unutrašnjem rubu prozora
3) fugiranje (kupaona hitno, ali ima još, sveukupno oko 25 m2)
A još imamo i popločavanje terase (6 - 7 m2), ali to nije toliko hitno.
Slike za točku 1 i 2 šaljem u privitku. Trebam keramičara za uređenje nove kupaonice. Trebam ponudu keramičara, kupaona manja pločice i terasa 25 m² pločice.