
Skidanje starih pločica i postavljanje novih
Gubavčevo polje
Izgradnja kolnog pristupa (mostić) u dvorište. Potrebna nabava materijala od strane izvoditelja radova te sve ostalo treba biti uključenu u završnu cijenu zajedno sa odvozom starog mostića odnosno rušenje postojećeg i odvoz toga otpada. Trebam ponudu za uređenje stepeništa i ljepljenje pločica. Tražim ekipu za adaptaciju kupaonice. Osim vodoinstalaterskih radova potrebno je skidanje pločica, postavljanje izolacije, priprema za podno grijanje na struju, keramičarski poslovi, odvoz šute... Pločica koje bi trebalo skinuti ima oko 13 m2 na zidovima, a 3,3 m2 je površina poda. Pored te površine poda je još mala ugrađena tuš kada površine 80 x 80 cm. U prostoriji se nalazi još WC, lavabo i izvod za perilicu. Volio bih da se radovi počnu što prije, ali sam spreman pričekati neko vrijeme. Volio bih se dogovoriti nakon obilaska o cijeni i početku radova. Trebam ponudu keramičara za lijepljenje pločica. Na podnoj površini 16 m2 i zidova kupaone 8 m2. Potrebna prije glazura za podnu površinu, u kupaoni rigips. Što je prije moguće. Molimo ponude za građevinske radove za gradnju obiteljske kuće od 400 m2. Gradnja obiteljske kuće od 400m2 u Zagrebu na relativno pravilnoj, kutnoj parceli od 800 m2 sa starim objektom (kućom) koji je potrebno prethodno srušiti / uklonit. Podrum, prizemlje, kat i malo potkrovlje. Pounde mogu biti za više nivoa izvedbe. Molimo za informaciju o terminu mogućeg početka radova.
Prilažemo dokumentaciju. Troškovnik GO radova u .xls formatu koji je potrebno ispuniti (za radove koje možete izvesti / napraviti). Dobivena su (usmeno) sva odobrenja za građevinsku dozvolu od voditelja referenata, te očekujemo da ćemo vrlo brzo dobiti građevinsku dozvolu. Nakon toga idemo u detaljniju razradu izvedbenog projekta.
Molimo ponuđače za reference, tj. par nedavno završenih projekata (koje možemo vidjeti uživo ili online). Trebam majstora keramičara za postaviti 10 m2 zidnih pločica u kuhinji. Prilikom požara uništeno je potkrovlje koje se sastoji od dva stana u stambenoj zgradi visine 16 m, površine krova 18 m x 6,7 m x 2 kom, cca 242 m2. Krov je prekriven sa pocinčanim trapeznim limom. Na krovu se nalaze 4 dimnjaka, te 5 krovnih prozora. Potrebna je demontaža kompletnog krovišta i izrada nove drvene konstrukcije sa prekrivanjem krova. Također molimo za ponudu izvođenja adaptacije izgorjelih stanova, što uključuje obradu zidova, elektroinstalacije, vodovodne instalacije, keramičarske radove, te podovi-laminat. Stanovi imaju svaki cca 35 kvadrata.