Skidanje starih pločica i postavljanje novih
Harmica
Trebam ponudu za postavljanje keramike 60 x 60 cm, pod 4 m2; zid 18 m2, postavljanje mozaik keramike u pločama: pod 1 m2, zid 3.6 m2. Podloga pripremljena za ljepljenje keramike. Trebam ponudu za žbukanje zidova, podne i zidne pločice, kuhinje i hodnika, 3 × 3, hodnik 3 × 1.15. Potrebno je zaljepiti 2 - 3 pločice i pofugirati, prema slici u prilogu. Pločice i fug masa su u stanu, ljepilo / križiće treba donijeti majstor. Molimo ponude. Trebam majstora na radovima koji obuhvaćaju uklanjanje postojećih vrata s okvirima (7 kom) te sanaciju štete nastale uklanjanjem, uključujući izvedbu nadvoja od C-profila i dozidavanje u slučaju urušavanja dijelova zida.
Na dvama vratnim otvorima predviđeno je dozidavanje debljine 10 – 15 cm, uz ugradnju rabitz ugala prema potrebi. Izvodi se izrada gipskartonskog nadvoja za vjetrobran dimenzija 300 × 60 cm, uključujući spoj nadvoja s postojećim zidom.
Predviđen je popravak i sanacija zidova u hodniku, kuhinji, izbi i kupaonici (cca 50 m²), s gletanjem preko rabitza, kao i dodatni popravak zida u izbi s žbukanjem i gletanjem u površini cca 1 m² (1 m’).
Radovi uključuju niveliranje podova u spavaćoj i radnoj sobici površine cca 20 m², bojanje zidova i stropova na ukupnoj površini cca 180 m², uz prethodnu zaštitu namještaja.
U cijenu radova uključiti dostavu nivelirajuće mase, gipskartona i c profila. Sav ostali materijal osigurava investitor i nije uključen u cijenu radova. Trebam ponudu za duboko građevinsko inejktiranje nosivog zida, proširivanje otvora u visinu 3×, promjena gips ploča na plafonu. Trebam ponudu za građevinske radove. Potrebno je izmještanje prolaza na tavan. Treba je izrezati betonsku deku (120 x 80) kako bi se napravio prolaz do tavana i nakon toga zatvoriti stari prolaz. Trebam ponudu za obnovu drvene kuće. Kuća površine 55 kvadrata - izrada poda / deke jer je trenutno zemlja, popravak dijela kuće između kamenog i drvenog dijela koji se ''odvojio'', ovisno o mogućnostima, stavljanje novog (limenog) krova. Isto tako trebam ponudu i za obnovu kamene kuće površina 25 kvadrata, izrada poda (sada je zemlja), izgradnja kupaonice, probijanje vrata, izgradnja terase, u prilogu su slike.