
Skidanje starih pločica i postavljanje novih
Laduč Donji
Trebam ponudu za postavljanje pločica u kući. Podne pločice u kupaonici, hodniku i kuhinji. Površina cca 25 m2. Zidne pločice u kupaonici površine cca 20 m2. Trebam ponudu krovopokrivača, radovi na krovištu kompletni, stari krov uništen od leda, znači postavljanje grade i lima. Trebali bi ponudu za postavljanje pločica na dva mala balkona, svaki ima cca 1.5 m2. Pločice su 15 x 15 cm vanjske. Trebam ponudu za niveliranje kupaonskog poda 7 m2 i postavljanje keramike 30 m2. Trebam ponudu za keramičarske radove, skidanje postojećih i polaganje novih keramičkih pločica na vanjskoj terasi. Potrebno je izvršiti sljedeće građevinske radove: 1. Demontaža stare drvene kućice (3,0 x 2,5 m); 2. Betoniranje temelja (betonske ploče) za novu kućicu (3,0 x 2,5 m) - postojeća kućica je na betonskim gredicama koje su potonule i nisu u ravnini - stare betonske gredice treba maknuti, ili napraviti betonsku ploču preko njih; 3. Montaža nove drvene kućice (3,0 x 2,5 m). Na zahtjev šaljem slike stare i nove kućice. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice. U kupaonici je potrebno:
- ukloniti staru kadu i umivaonik (slika)
- ukloniti odvodnu cijev (slika)
- ugraditi dvije tuš kade s kabinom 80 x 80 cm i pipom
- ugraditi dva umivaonika i pipe
- ugraditi jedan pisoar i pipu (vidjeti nacrt)
Potrebno je na dijelovima, koji će se štemati i dijelovima koji će biti bez pločica nakon štemanja, postaviti nove uz maksimalno očuvanje starih pločica.
Mješalice, kade, tuš kabine, pisoar i umivaonike ja nabavljam. U prilogu je i slika budućeg stanja. Vrijeme radova: u roku par dana, dok pribavim opremu.