Skidanje starih pločica i postavljanje novih
Suha Katalena
Trebam keramičara, potrebno je postavljanje zidnih pločica - imitacija kamena. Zahvat je relativno malen, cca 5 kvadrata pločica i zida. Sav materijal postoji. Trebam ponudu za građevinske radove, rušenje stare i gradnja nove kuće. Trebam ponudu za građevinske radove, potrebno je skinuti staru glazuru, napraviti hidroizolaciju, novu glazuru staviti, ponovo hidroizolaciju i obojati bojom za vanjski beton. Na stepenice treba staviti vanjski kulir. Terasa kom 3 i dvoje stepenice. Tarasa 1. Cca 55 - 60 m2, tarasa 2 cca 36 m2 i tarasa 3 cca 31 m2. Trebam ponudu za potpunu obnovu kupaone, u hodniku treba postaviti podnu keramiku, pokrečiti tri prostorije, hodnik, kupaonu, obložiti jedne stepenice keramikom. Najbolji dogovor pri uvidu potrebnih radova. Zahvaljujem unaprijed na odgovoru. Trebam ponudu majstora za pomicanje otvora vrata na tankom zidu (debljina zida cca 8 cm) metar u stranu i zatvaranje rupe gdje su bila vrata. Također treba pomaknuti stup inox ograde od stubišta u stranu i skratiti ogradu (četiri vijka drže stup, izbušiti nove četiri rupe u podu za stup, šest šipki treba skratiti i to sve opet sastaviti).
Bušenje rupe u limenom krovu za inox dimnjak, složiti dimnjak, staviti vjetarlajsnu i zaštiti krov da ne procuri voda uz dimnjak. Trebat će izbušiti i jednu rupu za inox dimnjak na stropu između prvog kata i tavana. Trebam skidanje starih pločica i polaganje novih ili betoniranje prilaza u kuću koji služi i kao parking za 2 automobila. Trebam ponudu za zamjenu betonskog crijepa i lima na kući i garaži, ukupno 125 m2 uz zamjenu krovnih letvi i folije.
Sav materijal je kupljen stoga ne ulazi u ponudu, osim lima u boji (cca 90 m dužnih) - vjetarlajsne, žljebovi, opšav dimnjaka.
Kuća: 100 m2 (sljeme - 8,7 m, nagib - 30°); Garaža: 25 m2 (sljeme - 3 m, nagib - 18°). Napomena: kuća i garažu su dvojni objekti.