Skidanje starog crijepa i postava novog
Slakovci
Trebam majstora za zamjenu šindre. Razbijanje podloge, priprema i postavljanje kocaka. Razbijanje betona, iskop do 40 - 50 cm, postavljanje podloge od kamena i postavljanje povoljnijih kocki 6 ili 8 cm (za osobni automobil). Zanima me ukupna cijena s materijalom za cca 20 m2. Molio bih ponudu sa specifikacijom pojedinačnih cijena. Trebam majstora za zamjenu crijepa te po potrebi zamjene letvi cca 100 m2. Trebamo ponudu za građevinske radove gradnje objekta. Gradimo objekt 500 m2, prizemlje i dva kata (cca. 170 m2 po katu). Imamo troškovnik. Potrebno je napraviti betonsku ploču (temelj), sazidati dva kata, i staviti objekat pod krov. To bi se radilo "u komadu".
Što se zemljanih radova i odvoza zemlje tiče, nema potrebe za odvozom zemlje jer će se ista koristiti za izravnavanje terena kasnije.
Što se rokova tiče, nije hitno, kroz tri mjeseca bi se moglo krenuti. Idejni projekat i uvjeti građenja su riješeni, predajemo papire za dozovolu. Detalji su dostupni na upit. Trebam ponudu za obnovu krovišta. Zamjena greda, nosivih i poprečnih letvica, oluci i zamjena crijepova te odvoz starih na površini stare vinogradarske kleti površine cca 40m2 u tlocrtu. Molim ponudu za zamjenu dotrajale nadstrešnice na balkonu na 3. katu zgrade. Radi se željeznoj konstrukciji te lamelarnim krovom. Konstrukciju je potrebno "osvježiti", a sami krov zamijeniti. Trebam ponudu krovopokrivača za sanaciju krovišta.