
Skidanje starog krova i izrada novog
Cukrići
Trebam bojanje lamperije i vanjskih rogova na kući 10 puta 10, visine oko 7 m. Izgradnja krova na balkonu dužine otprilike nekih 10 metara i širine 1.5 m na 2 katu stambene zgrade. Trebam ponudu za izgradnju kuće za odmor, veličine 225 m2 bruto na terenu površine cca 1100 m2 koji je uz ceste te je omogućen pristup za dizalice, bagere, kamione. Dobijanje građevinske dozvole je u visokoj fazi rješavanja, te se ishođenje iste očekuje ubrzo.
Kuća je koncipirana na način da ima prizemlje i kat, u prizemlju su strojarnica, mala ostava, kuhinja, blagovaona, dnevni boravak i jedna spavaća soba, dok su na katu 3 spavaće sobe. Svaka soba ima svoj WC, te se još jedan WC nalazi u prizemlju. Na teraci veličine cca 50 m2 se nalazi jacuzzi, a okućnicu kuće krasi bazen cca 30 m2 i sunčalište cca 50 m2.
U prilogu šaljem troškovnik građevinskih i završnih radova građevine i okoliša, kao i slike projekta, pročelja, temelje i ostalo te molim ponude iz izvedbu po fazama ili ključ u ruke, kako ste u mogućnosti.
Za sva dodatna pitanja stojim na raspolaganju. Unaprijed zahvaljujem i srdačan pozdrav. Tražim majstora za postavljanje falcanog lima na krov. Trebam ponudu za građevinske radove hidroizolacije ravnog krova i terase. Molim ponudu za skidanje cigli s jednog ukrasnog zida i stavljanje drugih obloga, vjerojatno drvenih. Dimenzije su cca 1 x 2. 5 m. Trebam majstora za izgradnju vanjskog dimnjaka.