
Skidanje starog krova i izrada novog
Mrežnički Brig
Trebam ponudu za izgradnju drvenog krovišta na dvije vode i postavu limenog krova u obliku crijepa sa opšavnim limovima, 2 dimnjaka i s dvije strane žljeb i cijevi. kuća je tlocrtno 8 x 8,5 m katnica iz 60-tih. Molim okvirnu ponudu. Trebam ponudu za krovište i zidarske radove. Tražim majstora koji će izmjeriti, naručiti i postaviti lim oko dimnjaka jer curi voda oko tog dijela krova. Krov je zamjenjen prije par godina i crijep je u dobrom stanju, ali mislim da treba novi lim oko dimnjaka jer nije dobro postavljen. Trebam da se na horizontalni zid širine 20 cm postavi (pričvrsti) limena (pocinčani lim) zaštita u ukupnoj dužini 3,6 m. Trebam ponudu za krovnu limariju, treba staviti lim oko cijevi od plinskog bojlera na krovu. Trebam ponudu krovopokrivača za pregled i popravak curenja krova. Uslijed ovih kiša, u stanu sam primijetila da se na određenom dijelu stropu u dnevnom boravku pojavila malo veća mrlja od vlage te se boja počela ljuštiti.
Krov se sastoji od crijepa, ali i ravnog dijela koji je pokriven bakrom te pretpostavljam da dolazi do curenja vode na bakrenom dijelu gdje se nalaze spojevi.
Lijepo molim kontakte krovopokrivača kojima bi se mogla obratiti za pomoć. U prilogu šaljem sliku vanjskog dijela krova (bakreni dio) te vlažnu mrlju na stropu. Čišćenje oluka i otštopavanje koljena na stambenoj zgradi, šest ulaza. Potrebno je imati teleskopsku korpu.