
Soboslikar ličilac
Kod Stubičkih Toplica
Trebam ponudu za lijepljenje tapeta, oko 4 m2. Trebam hitnu ponudu za skidanje starih pločica sa zidova u kuhinji te gletanje zidova kako bi potom zidovi bili spremni za bojanje (krečenje). Kvadratura nije velika, sveukupno nekih 7 - 8 m2, u pitanju je manja kuhinja u prizemlju kuće.
Zanima me cijena za navedenu uslugu, a rok za izvršenje navedenih radova je vrlo kratak, unutar idućih par dana. Unaprijed se zahvaljujem. Zidarska obrada nakon ugradnje nove stolarije i proširenja sobe. Razbijanje kulira, postava laminata. Skidanje pločica, štemanje dva kanala za klimu, cca 2 m. Balkon je dimenzija cca 4 x 2 m. Trebam majstora za gletanje i farbanje 12000 m2. Trebam majstora za obradu špaleta ulaznih vrata, eventualno malo više (zid na kojem su ulazna vrata je sa lamperijom pa zbog lakše obrade bi smo skinuli lamperiju i taj zid obradili). Također trebamo obradu jedne strane zida u spavaćoj sobi, zid je oštećen zbog vlaženja iz kupaonice - faza sušenja. Trebam ponudu za krpanje, gletanje i bojanje zidova, stan od 61 m2.
Te ponudu za brušenje i bojanje starih vrata i štokova, 3 komada i okvir. Trebam soboslikara za pituravanje dviju spavaćih soba. Priprema, manja obrada oko novo postavljenih alu prozora kako bi se sobe mogle piturat.