
Soboslikar ličilac
Ravna Gora
Trebam ponudu za žbukanje kupaone 3 x 3 te popravak rupa i oštećenja u ostalim prostorijama. Trebam ponudu za adaptaciju, demontaža stare keramike, postavljanje nove, ravnanje zidova i poda, nanošenje hidroizolocije. Trebam majstora za pituravanje. Trebam ponudu za bojanje zidova stana od 60 m2. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice i ako je moguće, žbukanje, brušenje i bojanje zidova i stropova u drugim sobama.
Sami ćemo kupiti potrebnu opremu i dostaviti je na lokaciju. Bili bismo vrlo zahvalni ako bi se cijeli projekt mogao dovršiti do kraja 2020. godine. Trebam ponudu za soboslikarske radove, potrebno mi je krečenje u kući. Soboslikarski radovi na stubišta zgrade. Opis radova:
- bojanje zidova i stropova bijelom disperzivnom bojom na postojeću bijelu boju
- ukupna površina za bojenje 186 m2
- po potrebi gletanje ili postavljanje akrila ili silikona oko vrata i prozora
- čišćenje prostora po završetku radova.
Početak radova što je prije moguće. Plačanja: - prema primopredajnom zapisniku i ispostavljenoj fakturi za obavljene radove na zgradi, preko transakcijskog računa zajedničke pričuve zgrade.