
Soboslikarske usluge
Zečevo Rogozničko
Trebam majstora koji će nanijeti na plafona masu zbog efekta i zatim obojati. Mislim da se masa zove Sep Mase za 12 m2, zatim obojati cca 100 m2. Potrebno vidjeti i razgovarati. Trebam majstora za ljepljenje zidnih tapeta cca 13 m2. Trebam ponudu za farbanje zidova i škura na prozorima u rujnu. Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni)
Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu. Trebam ponudu za soboslikarske radove, bojanje unutarnje lamperije, plafon. Trebam majstora za soboslikarske radove, postavljanje tapete na jedan zid magic wall. Trebam ponudu za žbukanje cca 75 m2, popravak zidova nakon skidanja pločica cca 22 m2, razni popravci na žbuki cca 15 m2, izrada estriha cca 82 m2.