
Soboslikarsko ličilački radovi
Kućanec
Trebam ponudu za farbanje zidova i škura na prozorima u rujnu. Trebam ponudu za bojanje zidova u stambenoj zgradi cca 550 m2. Trebam izolaciju za prostor pod pločom zbog ljetnih toplina i zimskih hladnoća s knaufom do pituranja. Prostorija je nepravilnog oblika duljine 5,5 m a širina je s jedne strane 2,2 m a s druge strane 4,00 m, dakle ca 17,00 m2. Završetak ovih radova do Uskrsa. Zanima me cijena istog unaprijed se zahvaljujem. Izbijanje vrata (sobna vrata) i zidanje zida 205 x 195 cm od siporeksa debljine 20 - 23 cm. Nakon toga farbanje i gletanje istoga.
Radovi zidanje moraju biti gotvi isti dan. Gletanje može biti dan poslije i farbanje. Molim ponudu. Trebam ekipu za farbanje 1000 m2 zidova, 2 kata + podrum. Trebam ponudu za žbukanje i finu obradu zidova gletanjem u kuhinji nakon skidanja pločica. Veličina cca 3,5 x 4 m2.
Također tražim ponudu za skidanje oštečene žbuke na stepeništu s armiranjem i novim žbukanjem i finom obradom. 2 Cca 20 - 35 m2. Profesionalni i pedantni izvođači dolaze u obzir. Trebam majstora za krečenje.