Soboslikarsko ličilački radovi
Kupljenski Hruševec
Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova, krpanje zidova (gletanje), bojanje zidova i stavljanje keramičkih pločica. Trebam ponudu za krečenje dnevnog boravka, kuhinje, hodnika i kupatila. Gletanje i farbanje zidova i plafona, cca 300 m2, trebam ponudu majstora. Trebam majstora na radovima koji obuhvaćaju uklanjanje postojećih vrata s okvirima (7 kom) te sanaciju štete nastale uklanjanjem, uključujući izvedbu nadvoja od C-profila i dozidavanje u slučaju urušavanja dijelova zida.
Na dvama vratnim otvorima predviđeno je dozidavanje debljine 10 – 15 cm, uz ugradnju rabitz ugala prema potrebi. Izvodi se izrada gipskartonskog nadvoja za vjetrobran dimenzija 300 × 60 cm, uključujući spoj nadvoja s postojećim zidom.
Predviđen je popravak i sanacija zidova u hodniku, kuhinji, izbi i kupaonici (cca 50 m²), s gletanjem preko rabitza, kao i dodatni popravak zida u izbi s žbukanjem i gletanjem u površini cca 1 m² (1 m’).
Radovi uključuju niveliranje podova u spavaćoj i radnoj sobici površine cca 20 m², bojanje zidova i stropova na ukupnoj površini cca 180 m², uz prethodnu zaštitu namještaja.
U cijenu radova uključiti dostavu nivelirajuće mase, gipskartona i c profila. Sav ostali materijal osigurava investitor i nije uključen u cijenu radova. Trebam ponudu za lijepljenje foto tapete frozen 1,8 * 2 m. Trebam uslugu bojanja malog kupatila: cca 4 m2 stropa i cca. 12 m2 zidova. Potrebno je da se privede poslovni prostor od 160 metara kvadratni podrum i prizemlje konačnoj namjeni. Kafe bar sa pripremom i usluživanjem slastica. Potrebno je uraditi pripremu prostora kao demontaža postojeće vanjske stolarije, štemanje zida koji razdvaja prostorije treba 4 otvora uraditi zid je od armiranog betona te je potrebno ručno štemanje tako je statika odredila komplet instalacije, grijanje, ventiliranje, struja, klime, knauf, keramiku, itd..
Imam urađen troškovnik koji vam mogu proslijediti na mail, ukoliko ste zainteresirani za ovaj poso možete mi se javiti. Radove bi bilo potrebno što prije započeti tako da me ne zanimaju ponude koje bi se započinjale za 2 ili 3,4,5, mjeseci.