Soboslikarsko ličilački radovi
Zabok
Trebam majstora za bojanje terase i bojanje stupića ograde. Isto trebam majstora da razmontira staru tendu i eventualno malo gletanja gdje ostaju rupe, Terasa ima 7 kvadrata. Trebam majstora za postavu mrežice i ljepila na unutarnje zidove te gletanje i podopolagačke radove. Trebam ponudu majstora za soboslikarske radove, potrebno je gletanje hodnika. Trebam ponudu za bojanje zida. Postavljanje staklene cigle na prozore kupaone, obzidavanje kade i vodokotlića, žbukanje oko prozora, betoniranje stepenica. Trebam ponudu za bojanje manjeg stubišta (podrum, prizemlje i 4 kata). Tlocrtno površina cca 12 m2. Visina stropa cca 255 cm.
Prije bojanja potrebno je sređivanje manjih pukotina (posljedica potresa).
Molim ponudu za bojanje bijelom bojom kao i drugu ponudu za bojanje bijelom bojom u kombinaciji s bojanjem perivom bojom.
Plaćanje iz pričuve. Trebam majstora za postavljanje tapeta u kuhinji iznad pločica, u kupaoni između pločica i u hodniku. Sve ukupno oko 10 m2.