
Soboslikarsko ličilački radovi
Zagreb
Molim ponudu za adaptaciju štete nastale uslijed potresa te okvirni troškovnik materijala. Zidove bi na mjestima trebalo žbukati, gletati i farbati. Na pregradnim knauf zidovima bi trebalo samo pregletati i prefarbati ispucale dijelove.
Također bi trebalo promijenit dio laminata koji se nadigao zbog vode (cca 4 m2). Trebalo bi postaviti nove ukrasne lajsne oko vrata koje su otpale (jedna vrata).
Površina stana je 55 m2. Okvirna površina dijela za žbukanje je 12 m2. Površina dijelova za gletanje cca 30 m2. U prilogu dostavljam slike. Adaptacija kuhinje; novi strop, zidanje, žbukanje, izolacija, struja i nešto keramike. Trebam ponudu za zatvaranje 2 balkona (lođe) siporeksom sa završnom obradom. Balkoni su na prvom katu kuće i ograda treba imati oblik slova U. Dužina 1. balkona je 450 cm, širine 80 cm, visine 110 cm. Dužina 2. balkona je 380 cm, širina 50 cm, visina 110 cm Imamo još nekih radova gletanja i postavljanje pločica. Trebam ponudu za sanaciju podruma nastradalog u poplavi. Stavke: Isušivanje sobe, struganje stare boje, gletanje, izoliranje vodenih mrlja, bojanje zidova.
Opaska: kvadratura zidova u podrumu je 39 m2, ali površina poplavljenog dijela je 11 m2. Slike vam mogu poslati na mail ako mi se javite. Trebam ponudu soboslikara za lijepljenje tapeta. Tražim majstora (jednog ili više njih) za:
- postavljanje kliznih vrata u walk-in djelu kupaonice,
- postavljanje školjke, tuša, 3 slavine, 2 lavaboa
- postavljanje laminata oko 15 m2, lajsni i prijelaznih lajsni na dodiru pločica i laminata
- krečenje i gletanje 30-ak m2 Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova, dvije prostorije:
Prostorija #1: cca 3 x 6 m2 tlocrt
Prostorija #2: cca 3.5 x 3.5 m2 tlocrt
- u sobi su postavljeni po jedan radijator (Vailant) tako da i njih treba skinut i nakon rada vratit. Bojanje bijelom bojom.