Instalaterski radovi

Solarno grijanje vode

Donji Maslarac


Fasada, objekt 400 m2, spajanje peći na centralno, kotao Terma i solarni panel za toplu vodu. Trebam ponudu za montažu dva solarna panela za toplu vodu i spajanje u kotlovnici. Trebam ponudu za solarno grijanje i grijanje tople vode u dijelu kuće od 100 m2. Trebam ponudu za opremu za solarno grijanje vode sa spremnikom tople vode na krovu te povezivanje na postojeće električne bojlere 2 kom. u potkrovklju i katu ispod sa ugradnjom, kapaciteta 150 do 200 l. Trebam ponudu za postavljanje solarnih panela (2 kom) na krov male vikendice. Trebam ponudu za montažu solarnog kolektora. Planiram izvesti 2 projekta, govorim engleski i njemački, molim samo tvrtke s kojima se mogu sporazumijevati na jednom od jezika:
1. Fotonaponski sustav - moram predati projekt HEP-u i trebam tvrtku koja ga može izvesti za mene i upoznat sam s tim koju veličinu će HEP odobriti.
2. Razmišljam o ugradnji solarnog grijanja na toplovodni kotao. Mislio sam ugraditi izmjenjivač topline ispred ulaza hladne vode
3. Istom prilikom servis ili čišćenje klima uređaja.