Adaptacije i radovi u interijeru

Spuštanje stropa s izolacijom

Lička Jesenica


Trebam ekipu za postavljanje 170 m2 protupožarnog knaufa. Trebam kompletnu adaptaciju stana. Stan od 75 m2, uklonjeni su svi pregradni zidovi potrebno je izgraditi nove, cigla i dio u knaufu, postavljanje estriha, parketa, stolarije vanjske i unutarnje, vodonstalaterski radovi, centralaški, spušteni strop u cijelom stanu. Trebam ponudu za postavljnje knaufa na strop potkrovlja za cca 40 m2. Na stropu je trenutno lamperija i da li je istu potrebno skidati ili se može na nju postaviti knauf? Trebam majstora za bojanje zidova i popravljanje knaufa u školi. Trebam ponudu za radove suhe gradnje, knaufom treba zatvoriti zid veličine vrata. Postavljanje knaufa 20 m2, keramike oko 70 m2, sanitarije: školjka, kotlić, ogledalo. Također potrebno je i ofarbati prostorije oko 70 m2 stambenog prostora. Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba). 3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2. 4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe. Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje).