Adaptacije i radovi u interijeru

Spuštanje stropa s izolacijom

Seget Donji


Trebam ponudu za gipskartonske radove postave knaufa 25 kvadrata na strop. Trebamo urediti zidove manje sobice knaufom, trebalo bi samo obložiti zidove tanjim knaufom i malo pogletati strop. Trebamo što hitnije riješiti situaciju. Trebam postavljanje knaufa, zidovi i strop, na nosačima jer bih se ispod ploča razvukla instalacija. Sveukupna površina, zidovi i strop cca 90-tak m2. U zgradi sam kupio dva stana i povezao ih vratima tako da sam izbušio otvor u AB zidu. Sada stanove više ne planiram koristiti na taj način i želim zatvoriti navedeni otvor (rigips, siporeks) tako da to opet budu dva odvojena stana. Dimenzije vrata koja treba zatvoriti su: 60 x 196 cm (svijetli otvor). Debljina zida je 15 cm.
Posao uključuje:
1. demontažu postojećeg štoka i vrata
2. zatvaranje otvora gdje su bila vrata na način da se nakon bojanja zida (to mogu napraviti i sam) više ne primijeti da su tu ikad bila vrata.
Molim vas ponudu za navedeno. Sa radovima bi trebalo početi što ranije. Pobojati zid na kraju mogu I sam I to ne treba biti dio ponude. Trebam ponudu za građevinske radove unutarnjeg žbukanja pomoćne prostorije, gletanje postavljenog knaufa na stropu, ugradnja novih PVC vrata. Želimo u dnevnom boravku, na jednom dijelu stropa, iznad blagavaonskog stola (po sredini), napraviti spušteni strop s led rasvjetom uokolo tog spuštenog dijela stropa, a iz tog spuštenog dijela bi visio (iznad sredine stola) luster s tri ili više lampi (nesto u stilu fenjera, još nije skroz definirano) molim ponude. Procurio mi je prozor između drvenog okvira i knaufa, trebam majstora za popravak i sanaciju.