Adaptacije i radovi u interijeru

Spušteni knauf strop

Bicko Selo


Trebam micanje lamperije (brodski pod) sa stropa u spavaćim sobama te stavljanje adekvatne zamjene (knauf?) na strop. Također, tražimo i parketara koji bi presložio i prelakirao parket. Molim ponudu za adaptaciju štete nastale uslijed potresa te okvirni troškovnik materijala. Zidove bi na mjestima trebalo žbukati, gletati i farbati. Na pregradnim knauf zidovima bi trebalo samo pregletati i prefarbati ispucale dijelove.
Također bi trebalo promijenit dio laminata koji se nadigao zbog vode (cca 4 m2). Trebalo bi postaviti nove ukrasne lajsne oko vrata koje su otpale (jedna vrata).
Površina stana je 55 m2. Okvirna površina dijela za žbukanje je 12 m2. Površina dijelova za gletanje cca 30 m2. U prilogu dostavljam slike. Potrebna mi je ponuda za uređenje hodnika dim. 2,7 x 5 x 1,2 m i ulaza u kuću. Potrebno je na plafon staviti knauf cca 6 m2, ugraditi dvije led lampe, izvaditi 1 štok i poravnati otvor štoka, zidove hodnika urediti i navući dekorativnu žbuku cca 35 m2, izvaditi staru keramiku i postaviti novu cca 10 m2 i ulaz kuće urediti i navući fasadu (bez stiropora) cca 8 m2. Trebam ponudu za knauferske radove:
- spuštanje plafona na dvije razine s rubom za LED rasvjetu u prostorijama ca. 45 m2
- spuštanje plafona na jednu razinu ca. 25 m2
- izrada pregradnog zida 12,5 cm ca. 20 m2
- izrada pregradnog zida s jednom stranom od vlagootpornog gipsa ca. 20 m2
- ljepljenje gips ploča na cigleni zid (umjesto žbuke) ca. 120 m2 Trebam ponudu za grube radove, vezane za adaptaciju postojećeg stana u prizemlju obiteljske kuće. Kao što se vidi iz nacrta idejnog rješenja za uređenje, stan je površine cca 88 m2 (kuhinja, blagavaona, dnevni boravak i 2 spavaće sobe).
Radovi koje treba odraditi u 1. fazi planiranih radova odnose se na uređenje prostora kuhinje i blagavaone (trenutno kuhinja i blagavaona), dnevnog boravka (trenutno spavaća soba), kupaone (trenutno kupaona) te sobe 1 (trenutno garaža). Prostor sobe br. 2 nije obuhvaćen planiranim radovima u ovoj fazi.
Radovi za koje se traži ponuda su:
- rušenje pregradnih zidova (između blagavaone i dnevnog boravka su 2 zida - hodnik)
- zatvaranje garažnih vrata (zidanje do visine prozora) - soba br. 1
- proširenje prozorskih površina (blagavaona i dnevni boravak)
- rušenje stropa (prostor sobe 1)
- spuštanje stropa (knauf) - kuhinja, blagavaona, dnevni boravak, soba 1
- demontaža postojećeg parketa i pločica (kuhinja, blagavaona, kupaona, dnevni boravak)
- postavljanje estriha
Uz ove radove moguć kasniji dogovor i oko ostalih radova koji su planirani na tom objektu.
U slučaju dodatnih pitanja molim kontakt na tel. ili putem e-maila. Trebam ponudu za postavljanje knaufa u potkrovlju, spušteni strop i pregradni zidovi. Trebam adaptaciju unutrašnjosti kuće: 1. rušenje zidova 2. podno grijanje i ponudu za suhu gradnju (knauf).