
Spušteni knauf strop
Leskovac Barilovićki
Trebam u kuhinju staviti knauf na dva zida. Molim ponude. Radove je potrebno izvršiti ovaj mjesec. Trebam izvođenje stropa s lampicama u kupatilu. Trebam ponudu za gipskartonske radove. Trebam knauf majstora koji će zatvoriti prostor između prozora i pomične stijene. Dimenzije su cca 250 cm / 40 cm. Trebao bih ponudu za kreiranje kompletnog odvoda nape i potrebne radove uz to.
Osim nabavke i povlačenja cijevi nape do prozora (duljine cca 1,40 m + 1,60 m ili ako je izvedivo 2,15 cm dijagonalno) kroz spušteni strop (visina s kojom se raspolaže je 9 cm = 10,50 cm - 1,50 cm knaufa), treba skinuti i kutiju roleta na prozoru te i taj prostor koji oslobodi kutija ispuniti / sanirati (izlaz nape je moguć izvesti samo "kroz" tu kutiju rolete). Naravno, treba sanirati i rezani knauf na stropu.
U prilogu su slike prostora / rolete. Potrebno je vađenje dvokrilnih staklenih kliznih vrata s ulaza u ured u kancelariji i postavljanje knaufa umjesto jednog krila te postavljanje drugih jednokrilnih običnih staklenih vrata koja se mogu postaviti direktno u zid (bez štoka). Imamo i oštećenje poda preko kojeg su postavljeni tapisoni, potrebna sanacija. Ljepljenje knauf ploča na zidove. Glatka površina postojećih zidova, 2 prostorije po 20 m² (2.5 m visina stropa), samo jedan strop 20 m² + izolacija i knauf u potkrovlju (galerija) 15 m². Gletanje i bojanje istih. Početak radova za 1 do 2 mj. i po dogovoru. Molim ponudu samo za radove. Materijal naknadno obračunavamo. Trebam dva pregradna zida od knaufa, cca 15 m2 knaufa. S kojima bi se pregradio prostor za spavaću sobu, 2.6 x 3 metra svaki zid.
Treba ugraditi ulazna vrata i mali prozor, koje bih sama pribavila.