Adaptacije i radovi u interijeru

Spušteni knauf strop

Marenić


Trebam majstora za izradu spuštenih Knauf stropova. Trebam ponudu za unutarnju izolaciju sobe cca 10 m2, zidovi i stropovi. Potrebni radovi u interijeru, adaptacija sobe. Postavljanje knaufa i vrata. knauf dujine 3 x 3,60 m, širine 7,5 cm. na upit, šaljem i tlocrt. Trebam ponudu za izvođenje građevinskih radova na kući:
1. Stiropor fasada 12 cm, silikat 2 mm. - 150 m2
2. Sokl 25 m2 - završno teraplast
3. Obloga podgleda krovišta (streha) širine 70 cm CD i UD profilima te vlagootpornim Knauf gips pločama (ne aquapanel), završno silikat 2 mm. Ukupno 31 m1
4. Izrada vanjske stropne drvene konstrukcije na krovu terase dimenzije 3,60 x 3,00 m. Potrebno montirati fosne 5x20 x 400 cm, s gornje strane OSB ploče 18 mm te ispuna 20 cm vune i s donje strane montirati spušteni strop s dodatnih 5 cm vune.
5. Probijanje vrata 80 x 200 u vanjskom zidu te obrada špaleta gips pločama i alu kutevima.
6. Obloga kosina krova u prostoru iznad terase gips pločama i profilima s 25 cm vune.12 m2.
Kuća je prizemnica s potkrovljem, dvostrešni krov s lastinim repovima. Trebam ponudu za građevinske radove unutarnjeg žbukanja pomoćne prostorije, gletanje postavljenog knaufa na stropu, ugradnja novih PVC vrata. Trebam ponudu za poslove koji uključuju konstrukcijsku obnovu - sanacija zidova, stropa, pukotina. Riječ je o adaptaciji stana koji se nalazi u zgradi na 3. katu.
Tražimo izvođače za postavljanje instalacija: - voda, struja, kanalizacija, podno grijanje - u stanu bi bile trebale biti 3 kupaone (2 kupaone su na lokaciji postojećih instalacija tako da izvedba nije problem, 3 kupaona između dvije spavaće sobe blizu ulaza. Treba izvesti na novo i priključiti na kanalizacijsku vertikalu u stubišnom zidu. Vodu treba dovesti iz drugog kraja stana iz postojeće kupaone.
Cijeli stan treba ožbukati, sve je skinuto do cigle. Spušteni strop se izvodi na visinu cca 3.3 m, ukupna visina stana je 3.6 m. Pregradni zidovi se izvode od knaufa sa izolacijom između od staklene / kamene vune. Na pod ide parket, u hodnik idu pločice. Postavljanje keramike u sve kupaone, hodnik i kuhinju. Trebam ponudu za postavljanje knaufa u potkrovlju, spušteni strop i pregradni zidovi.