Spušteni knauf strop
Maturovec
Molim ponudu za zatvaranje kamina, kamin je kupljen i postavljen. Treba ga obući u vatrootporni knauf. Trebam ponudu za zatvoriti knaufom otvor kod voda, gletanje, obradu, maljanje. U prilogu su fotografije. Trebam ponudu za izradu knauf pregradnog zida. Pregradili bi dnevni boravak kako bi dobili dječju sobu. Visina od poda do plafona je cca 2,51 m, a širina 3,5 m.
Osim navedenog trebali bi i montirati klizna vrata. Molim Vas ponudu za navedeno. Potrebno je da se privede poslovni prostor od 160 metara kvadratni podrum i prizemlje konačnoj namjeni. Kafe bar sa pripremom i usluživanjem slastica. Potrebno je uraditi pripremu prostora kao demontaža postojeće vanjske stolarije, štemanje zida koji razdvaja prostorije treba 4 otvora uraditi zid je od armiranog betona te je potrebno ručno štemanje tako je statika odredila komplet instalacije, grijanje, ventiliranje, struja, klime, knauf, keramiku, itd..
Imam urađen troškovnik koji vam mogu proslijediti na mail, ukoliko ste zainteresirani za ovaj poso možete mi se javiti. Radove bi bilo potrebno što prije započeti tako da me ne zanimaju ponude koje bi se započinjale za 2 ili 3,4,5, mjeseci. Trebam ponudu za postavljanje knaufa. Treba mi knauf na sterhi, mansarda sa izolacijom staklena vuna u ljetnoj kuhinji (vlažni prostor). Zanima me cjena cca 20 m2. Zanima me i cjena estriha za cca 25 m2 sa izolacijom. Izolacija potkorvlja, krov je 10 m2, uklanjanje krovnog prozora i ugradnja drugog (prozor imam), postavljanje knaufa. Trebam gletanje, postavljanje knaufa i zida koji bi služio kao pregrada odosno odvojenje prostora od ostatka kuće, te postavljanje pločica. Radi se o vrlo malom prostoru koja služi kao smočnica za pohranu stvari.