Adaptacije i radovi u interijeru

Spušteni knauf strop

Pavlovec Zabočki


Izrada knauf spuštenog strop L oblika iznad kuhinjskih elemenata. Duža stranica 430 cm, krača stranica 330 cm, širina spuštenog dijela 60 cm, visina spuštanja 30 cm. Ugradnja 5-6 stropnim reflektora u navedeni strop. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike 25 m2 na postojće pločice i 40 m2 knaufa na betonski strop. Molim ponudu za rad. Trebam ponudu za spuštanje stropova knaufom za minimalnu visinu cca 160 m2. Ugradnja staklenih kliznih vrata s izradom zida od knaufa, radi pregrađivanja dnevnog boravka od sobe. Trebam ponudu za gipskartonske radove, na jedan zid treba postaviti knauf, zvučna izolacija i metalna potkonstrukcija, sveukupno oko 15 m2. Pod je parket. Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba). 3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2. 4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe. Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Preuređivanje kuhinje i manje sobe pored, ukupno 16 m2. Skidanje i uklanjanje postojeće kuhinje, pločica, podova, zamjena manjeg prozora te priprema za novu kuhinju (knauf, gletanje, ličenje, postavljanje novih pločica).