Spušteni knauf strop
Žažina
Trebam kompletno renoviranje čajne kuhinje - keramički radovi - rušenje zida od 20 cm - električarski radovi - spušteni strop na dijelu stropa (knauf) sa pripadajućim električarskim radovima i montažom led lampi - demontaža 1 prozora, proširivanje vanjskog zida zbog montaže većeg prozora - postavljanje unutarnje toplinske izolacije. Trebam ponudu za spušteni knauf strop i farbanje. Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni)
Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu. Trebam ponudu za gipskartonske radove, skidanje i postavljanje novog knaufa na strop od wc-a od 5 kvadrata. Trebam ponudu za izradu spuštenog stropa. Zbog oštećenja prouzrokovanog prodorom vode iz gornjeg stana, potrebno je zamijeniti knauf plafon (star oko 5 godina), uključujući geltanje i bojanje, u jednom kupatilu površine oko 4 m2. Izolacijsku vunu koja je trenutno ugrađena potrebno je samo odstraniti, ali novu vunu ne treba ugrađivati. Obavezna ugradnja impregniranih knauf ploča - GKBI. Debljina knaufa standardna 12,5 mm. Trebam ponudu za postavu knaufa u novogradnji.