
Spušteni Knauf stropovi
Bikovec
Trebam postavljanje knaufa, zidovi i strop, na nosačima jer bih se ispod ploča razvukla instalacija. Sveukupna površina, zidovi i strop cca 90-tak m2. Trebam majstora za gipskartonske radove, potrebno je izraditi pregradu poslovnog prostora rigips pločama, 50 ak kvadrata rigipsa. Imam 120 m² zidova i 85 m² stropa, na zidove je navučena jedna ruka ljepila i mrežica. Trebam jos jednu ruku ljepila i gletanje. Sve do bojanja. Na stropu je knauf, trebam gletanje i brušenje svega do bojanja. Materijal je sav moj, tražim samo rad. Trebam ponudu za montažu amstrong stropa u uredu, cca 60 m2, sav materijal je na gradilištu. Trebam ponudu za uređenje rohbau poslovnog prostora veličine 48 m2, do sada nije bio u funkciji, prizemlje stambene zgrade.
Trebamo kompletno uređenje do faze useljenja. Knauf zidovi i pregrade stijene, viseći strop, keramika na podu, toalet, plinski bojler radijatori, struja sa projektom , PC mreža, klima.
Namjena prostora je ured. Trebao bih ponudu za gipskartonske radove, postava knaufa u potkrovlju, veći dio je napravljen postavljeni su profili sada bi trebalo postavljati ploče na zidove i plafone te jedan dio mali postaviti izolaciju, parnu branu. Što se tiče materijala kompletni je na gradilištu. Trebam ponudu za radove adaptacije potkrovlja. Živimo u visokoprizemnici i voljeli bi gornji kat produžiti do krova. Imamo rigips iznad gornjeg kata i to bi htjeli maknuti tako da imamo gornji dio sve do krova.