
Spušteni Knauf stropovi
Malo Vukovje
Trebamo u potkrovju postaviti izolaciju i gipskartonske ploče. Kvadratura u svakoj sobi cca. 12 m2. Trebali bi prvo maknuti staru izolaciju i gips ploče. Tražim mjastora za knauf, spušteni strop, 30 m2, obiteljska kuća. Molim ozbiljne ponude i čim raniji rok izrade. Spuštanje stropa i oblaganje zidova sobe 4 x 4. Potrebno je da se privede poslovni prostor od 160 metara kvadratni podrum i prizemlje konačnoj namjeni. Kafe bar sa pripremom i usluživanjem slastica. Potrebno je uraditi pripremu prostora kao demontaža postojeće vanjske stolarije, štemanje zida koji razdvaja prostorije treba 4 otvora uraditi zid je od armiranog betona te je potrebno ručno štemanje tako je statika odredila komplet instalacije, grijanje, ventiliranje, struja, klime, knauf, keramiku, itd..
Imam urađen troškovnik koji vam mogu proslijediti na mail, ukoliko ste zainteresirani za ovaj poso možete mi se javiti. Radove bi bilo potrebno što prije započeti tako da me ne zanimaju ponude koje bi se započinjale za 2 ili 3,4,5, mjeseci. Trebam majstora za postavu duplog knaufa, ima 76 m2 u novogradnji i u kupaonicama 4 ugradbena vodokotlića. Trebam ponudu izvođača gipskartonskih radova za postavljanje knaufa u potkrovlju, 50 m2. Trebam ponudu za bojanje zidova i popravak stropa restorana. Ukupna površina zidova koje bi trebalo obojiti je oko 2.000 m2 od toga: 1. 1800 m2 bojanje ukoliko je moguće koristili bi svoj materijal (boju).
2. trebali bismo popraviti strop restorana (ukloniti oštećene gips ploče), postaviti nove, zatim popraviti fuge (gletanje) i onda farbati, cca 10 m2 gips ploča za promjenu. Također ima još nekih 200 m2 za farbanje. Početak radova što je prije moguće.