Adaptacije i radovi u interijeru

Spušteni Knauf stropovi

Novalja


Potrebno je postaviti zvučnu izolaciju na strop spavaće sobe i jedan bočni zid iste sobe. Radi se o cca 6 m2 stropa i istoj površini zida (dakle 12 m2 ukupno). Trebam ponudu za spušteni strop s dvije gipskartonske ploče debljine 2.5 cm te mineralnom vunom debljine 10 cm. Trebam ponudu za postavljanje knaufa na stropu. Radi se o obiteljskoj kući u kojoj se sada na stropu nalazi lamperija koju je potrebno skinuti i postavit knauf. Potrebna je i izolacija sa staklenom vunom. Molim vas za procjenu cijene radova sa vašim materijalom. Količina je 60 m2. Trebam ponudu za postavljanje knaufa kao obloge zida 4 m x 2.35 m. Imamo 4 zelena knaufa, 2 - 3 m2 vune i profili + ruke. Na knauf će ići tapeta tako da vjerojatno gletanje nije potrebno. Trebam ponudu za izradu spuštenog stropa cca 3 5m2. Trebam ponudu za radove uređenja interijera 100 m2:
- knauf - 150 m2 - hidroizolacija cc 30 m2 - glazure 90 m2 - x2 prezida (za kotlovnicu i wc) - x3 potporna stupa - ispod postojeće terase + (moguće strujne i vodne instalacije)
+ (moguće postavljanje keramike cc 30 m2 i laminata 70 m2) i ponuda za radove uređenja dvorišta cca 200 m2:
- otkopavanje dužine cc 5 m + hidroizolacija
- podizanje (postojećeg) betonskog zida - cc 40 cm - dužine 8 m
- priprema terena za tlakavce
+ moguće postavljanje tlakavaca
+ (moguća priprema i montaža kovane ograde -x2 , + nadstrešnica za x1 parkirno mjesto) Trebam ponudu za gipskartonske radove, montaža knaufa.