Adaptacije i radovi u interijeru

Spušteni strop s izolacijom

Babinac


Trebam ponudu za građevinske radove:
1. Skidanje žbuke sa unutarnjeg zida sobe od pune stare opeke zbog djelovanja kapilarne vlage. Soba je dim. 4,94 * 2,24 * 3,00 m. Radi se o staroj kleti.
2. Nanošenje žbuke ili ljepila na zidove (alter. Knauf) nakon otucanja žbuke.
3. U potkrovlju, kosinu nasuprot otvora za stepenice (na rasklapanje) treba obložiti daščanu oplatu kroz koju ulaze miševi. Bočne stranice su obložene blokovima ytong ali nije dovršeno. Radi se o maloj kvadraturi cca 1 m2.
4. Odvoz šute na deponiju. Adaptacija garažnog samostoječeg prostora u stambeni. Potrebno je izvršiti radove, rušenja, zidanja, ugradnje stolarije, knaufa, završnih estrih podnih polaganja, ličilačkih radova i ostalog u svezi po dogovoru. Objekat je tlocrtne površine 50 m2, prizemlje visine 220 cm. Trebam majstora za postavu duplog knaufa, ima 76 m2 u novogradnji i u kupaonicama 4 ugradbena vodokotlića. Trebam ponudu za spušteni strop (cca 120 m2) u poslovnom prostoru. Na stropu se trenutno nalaze metalni profili / trake. U cijenu radova uključiti izradu spuštenog stropa (mreža, ploče) izolaciju vunom i ugradnju rasvjete ugradbenim led panelima 600 x 600 mm. Tražim majstora za adaptaciju unutarnjeg prostora veličine 64 m² u poslovni prostor. Treba izbetonirati 16 m² poda kako bi se izravnao sa preostalim podom. Zazidati i smanjiti ulazna vrata te monataža vrata. Napraviti prezide kako bi prostorije bile manje veličine. Staviti 64 m² glazure. Zatim staviti knauf na stropove i prezide (ili žbukanje). Postava pločica u kupaonici. U prilogu su fotografije. Trebamo ponudu za postavljanje gips ploča na strop cca 100 m2, ispuna s kamenom vunom, s pripremom za farbanje. Trebam ponudu za gipskartonske radove:
1. Izraditi od knaufa unutarnju prostoriju s dva zida (3 x 3 m i 3 x 2,5 m s ugradnjom unutrašnjih vrata), gdje je unutarnja strana od zelenog knaufa s izolacijom stropor ili staklena vuna. Svakako obrada za pripremu ličenja ili lijepljenje keramičkih pločica.
2. Izrada pregradnog zida od siporexsa d - 15 cm sa žbukanjem, veličine 12 m2,
3. Izrada zida od staklene cigle 2 m2.
4. Ugradnja glavnih ulaznih PVC vrata veličine 110 x 210 cm.
Napomena: mogući su dogovori i za druge radove: keramičke pločice, vodoinstalaterski, žbukanje podruma oko 70 m2 i ličenje.
Molim ponudu: radovi s materijalom i rok početka radova. Radovi se izvode u zatvorenoj i natkrivenoj dvorišnoj prostoriji.