
Spušteni strop s izolacijom
Letovanić
Trebam spušteni strop podignuti za 10 cm višlje u koji bi se stavila rasvjeta, promjera 4/2 m. Molim odgovor i cijenu, gips ploče. Zbog vlage se pojavila plijesan na 2 zida (vanjska) u jednoj sobi. Treba:
- skinuti propale ploče od prešane konoplje (postavljene 1950-ih)
- premezati gole betonske zidove impregnacijom
- postaviti par električnih utičnica
- postaviti toplinsku izolaciju - postaviti knauf - gletati knauf
- zalijepiti raufaser tapete na knauf
- odvesti otpad.
Ta 2 zida su ukupne duljine oko 10 m i visina je standardna. Trenutno je debljina obloge zida 4 - 5 cm i nakon postavljanja izolacije i knaufa ne može biti deblja od toga jer se u protivnom neće moći otvarati prozor koji je na kraju zida. Trebam ponudu za rušenje zidova, zatvaranje otvora od vrata, zatvaranje neiskorištenog prostora gispanim pločama. Trebam keramičara za cc 200 kvadrata kvelitetne izvedbe uz garanciju na rad. Također trebam majstora za knauf za spušteni strop i pregradne zidove. Trebam soboslikara, postavu plafona, knauf, bušenje zida i postavu vrata. Potreban knaufer za ugradnju cca 10 m2 kanufa u kući. Trebam ponudu za postavljanje pločica. Radi se o jednoj prostoriji gdje treba postaviti pločice na pod na već postojeće pločice i to 75 m2. Dodatno treba staviti iste pločice na pod wc-a od 7 m2 te u WCu na manjem dijelu treba postaviti pločice na zid cca 10 m2. Sveukupno cca 93 m2.
Sve pločice bi stavio na već postojeće pločice. Također, prostorija od 90 m2 ima spušteni strop kojeg treba demontirati. Radi se o 90 m2 klasičnog armstrong spuštenog stropa s gipsanim pločama i panelima s rasvjetom pa bi mi trebala ponuda za demontažu. Strop je na 3,8 m visine.