Adaptacije i radovi u interijeru

Spušteni strop s izolacijom

Prvić Luka


Trebam ponudu za knauf, izrada konstrukcije za zid i plafon bez montaže ploča. Trebam ponudu za građevinske radove:
1. Skidanje žbuke sa unutarnjeg zida sobe od pune stare opeke zbog djelovanja kapilarne vlage. Soba je dim. 4,94 * 2,24 * 3,00 m. Radi se o staroj kleti.
2. Nanošenje žbuke ili ljepila na zidove (alter. Knauf) nakon otucanja žbuke.
3. U potkrovlju, kosinu nasuprot otvora za stepenice (na rasklapanje) treba obložiti daščanu oplatu kroz koju ulaze miševi. Bočne stranice su obložene blokovima ytong ali nije dovršeno. Radi se o maloj kvadraturi cca 1 m2.
4. Odvoz šute na deponiju. Trebam postavljanje knaufa u restoranu, 300 m2 sada samo zidovi, kasnije stropovi. Početak rada odmah. Trebam skidanje starog rigipsa i izolacije sa stropa u predsoblju i kupatilu i postavljanje novog. Postojeci plafon postavljen je na betonskom stropu na drvene letve između kojih je izolacija od staklene vune. Pošto je iznad bio nenatkriveni ravni krov povremeno je dolazilo do proboja vlage te su vjerojatno drvene letve na kojima je pricvršćen rigips otrunule pa je on mjestimično propao. Sada je taj dio natkriven pa treba postojeću konstrukciju skinuti i postaviti novu izolaciju i rigips. Površina predsoblja je oko 8 m2 a kupatila oko 5 m2. Imam dio stana koji bi trebao adaptaciju, 20ak kvadrata i manje. Trebalo bi knaufom zatvorit kupaonicu (3 ploče cca, jednu imam), siporexom podzidat kadu i metnut na sve pločice, to ima 5 - 6 kvadrata, mala je predviđena prostorija. Imam sve potrebne pločice treba i iznivelirat prostoriju predviđenu za kuhinju i zatvorit dio krova (imam lamperiju za to i kamenu vunu) i hrpu daski, stavit pločice (nemam ih). Budući da već ima dosta potrebnog materijala, volio bi ga iskoristit. Trebam majstora za postavljanje knaufa vrata i krečenje, hitno. Trebam ponudu za radove adaptacije potkrovlja. Živimo u visokoprizemnici i voljeli bi gornji kat produžiti do krova. Imamo rigips iznad gornjeg kata i to bi htjeli maknuti tako da imamo gornji dio sve do krova.