Adaptacije i radovi u interijeru

Spušteni strop

Bicko Selo


Trebam ponudu za postavu knaufa u potkrovlju. Molio bi da me nazovete. Trebam ekipu za strojno gletanje 6.000 kvadrata i postavu knaufa 5.000 kvadrata. Posao je ozbiljan i molim ozbiljne ekipe, početak raova u 1. mj. Trebam ponudu za grube radove, vezane za adaptaciju postojećeg stana u prizemlju obiteljske kuće. Kao što se vidi iz nacrta idejnog rješenja za uređenje, stan je površine cca 88 m2 (kuhinja, blagavaona, dnevni boravak i 2 spavaće sobe).
Radovi koje treba odraditi u 1. fazi planiranih radova odnose se na uređenje prostora kuhinje i blagavaone (trenutno kuhinja i blagavaona), dnevnog boravka (trenutno spavaća soba), kupaone (trenutno kupaona) te sobe 1 (trenutno garaža). Prostor sobe br. 2 nije obuhvaćen planiranim radovima u ovoj fazi.
Radovi za koje se traži ponuda su:
- rušenje pregradnih zidova (između blagavaone i dnevnog boravka su 2 zida - hodnik)
- zatvaranje garažnih vrata (zidanje do visine prozora) - soba br. 1
- proširenje prozorskih površina (blagavaona i dnevni boravak)
- rušenje stropa (prostor sobe 1)
- spuštanje stropa (knauf) - kuhinja, blagavaona, dnevni boravak, soba 1
- demontaža postojećeg parketa i pločica (kuhinja, blagavaona, kupaona, dnevni boravak)
- postavljanje estriha
Uz ove radove moguć kasniji dogovor i oko ostalih radova koji su planirani na tom objektu.
U slučaju dodatnih pitanja molim kontakt na tel. ili putem e-maila. Trebam majstora za izradu spuštenih Knauf stropova. Trebam knaufera za oblaganje zidova knaufom unutar dnevnog boravka i dijela kuhinje cca. 50 m2. Trebam ponudu za spušteni strop s dvije gipskartonske ploče debljine 2.5 cm te mineralnom vunom debljine 10 cm. Trebam ponudu za postavu knaufa i gletanje na unutarnje zidove, na već postojeći stari knauf, cca 120 m2.