
Spušteni strop
Donji Mihaljevec
Na ulazu u kuhinju se nalati drveni okvir koji treba izbiti i maknuti. Nakon toga na jednom dijelu treba postaviti knauf, a jedan dio zida izrezati. Na drugim vratima koja su klizna treba maknuti drveni okvir i pripremiti sve da bude samo prolaz. Tražim majstora za knauf. Postavljanje komada 5 x 10 x 250 cm. Prilagodba postojećeg knaufa, tj. uklanjanje dijela. Molim ponudu za izradu 90 m2 spuštenog stropa sa postavom vune u potkrovlje kuće. Molim ponudu za gletanje i farbanje stropa i zidova sve knauf 250 m2. Sav materijal je na gradilištu, trebam samo rad, s radovima se može odmah početi. Trebamo majstora za hitno postavljanje knaufa i zidnih pločica u kuhinju od cca 3 m2. U zgradi sam kupio dva stana i povezao ih vratima tako da sam izbušio otvor u AB zidu. Sada stanove više ne planiram koristiti na taj način i želim zatvoriti navedeni otvor (rigips, siporeks) tako da to opet budu dva odvojena stana. Dimenzije vrata koja treba zatvoriti su: 60 x 196 cm (svijetli otvor). Debljina zida je 15 cm.
Posao uključuje:
1. demontažu postojećeg štoka i vrata
2. zatvaranje otvora gdje su bila vrata na način da se nakon bojanja zida (to mogu napraviti i sam) više ne primijeti da su tu ikad bila vrata.
Molim vas ponudu za navedeno. Sa radovima bi trebalo početi što ranije. Pobojati zid na kraju mogu I sam I to ne treba biti dio ponude. Trebamo urediti zidove manje sobice knaufom, trebalo bi samo obložiti zidove tanjim knaufom i malo pogletati strop. Trebamo što hitnije riješiti situaciju. Trebam ponudu za završne građevinske radove u kući s postavljenim instalacijama. Pregradni zidovi, podovi, strop, keramika.