Spušteni strop
Nedešćina
Trebam ponudu za postavljanje knauf ploča 10 m2 (visina 2 m) direktno na postojeći zid konobe 6 m2 (visina 2 m), na zid kupaonice. Potrebno napraviti ovaj tjedan. Potrebno je napraviti dvije prostorije od knaufa ukupne veličine cca 3 m x 1,5 m s izrezom za dvoja vrata. Trebao bih ponudu za kreiranje kompletnog odvoda nape i potrebne radove uz to.
Osim nabavke i povlačenja cijevi nape do prozora (duljine cca 1,40 m + 1,60 m ili ako je izvedivo 2,15 cm dijagonalno) kroz spušteni strop (visina s kojom se raspolaže je 9 cm = 10,50 cm - 1,50 cm knaufa), treba skinuti i kutiju roleta na prozoru te i taj prostor koji oslobodi kutija ispuniti / sanirati (izlaz nape je moguć izvesti samo "kroz" tu kutiju rolete). Naravno, treba sanirati i rezani knauf na stropu.
U prilogu su slike prostora / rolete. Tražim ponude od majstora za knauf. Zatvaranje drvene kućice sa unutarnje strane knaufom i ispod knaufa vunom (5 cm) cca 60 m2. Plaćanje u kešu nakon završetka radova. U stanu na 2. zadnjem katu ispod deke zbog curenja vode otpala je žbuka sa stropa cca 3 m2 (2 500 mm x 1 300 mm). Želio bih da se to sanira sa knauf vodootpornim pločama. Trebam ponudu za gipskartonske radove, pregradni zid od knaufa u kući, zid 10 m2. Trebam ponudu za knauf radove, knauf majstor za izradu polica. Visina je 2 metra, a širina 110 cm.